Deze website maakt gebruik van cookies. Lees hier meer over onze cookies.

Zo bereikt u ApotheekZorg

De ZorgTeams van ApotheekZorg zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur.

ZorgTeam Diabetes 088 - 066 03 30 diabetes@apotheekzorg.nl
ZorgTeam Dermatologie
O.a. voor thuislevering Dovobet®, Helpdesk QualityCare (Dovobet®, Picato®)
088 - 066 03 20 dermatologie@apotheekzorg.nl
ZorgTeam Endocrinologie
O.a. voor Forsteo, Groeihormoon (Genotropin, Norditropin, NutropinAq, Omnitrope, Zomacton), IgG (Flebogamma, Hizentra, Hyqvia, Kiovig, Nanogam, Privigen, Subcuvia), Somavert, Thyrogen
088 - 044 07 12 endocrinologie@apotheekzorg.nl
ZorgTeam Fertiliteit 088 - 044 07 27 fertizorg@apotheekzorg.nl
ZorgTeam HIV 088 - 044 07 23  
ZorgTeam Hulpmiddelen
O.a. voor diabetes zorg, incontinentie zorg, stoma zorg, wond zorg en voeding
088 - 044 07 74 hulpmiddelen@apotheekzorg.nl
ZorgTeam Immunologie
O.a. voor Cimzia, Enbrel, Humira, Kineret, Simponi, Stelara
088 - 044 07 22 immunologie@apotheekzorg.nl
ZorgTeam Luchtwegen
O.a. voor Colistimethaat natrium, Colistin, Nebusal
088 - 044 07 20 luchtwegen@apotheekzorg.nl
ZorgTeam LucrinCare
O.a. voor Eligard, Firmagon, Zoladex
088 - 044 07 93 lucrincare@apotheekzorg.nl
ZorgTeam Neurologie
O.a. voor ApoGo, Methylprednisolon, Neuromodulatie, Rebif
088 - 044 07 11 (Overigen)
088 - 044 07 24 (Rebif)
neurologie@apotheekzorg.nl
ZorgTeam Oncologie 088 - 044 07 21 oncologie@apotheekzorg.nl
ZorgTeam ApotheekZorg op Maat
O.a. voor Mircera, NeoRecormon
088 - 044 07 92 epo@apotheekzorg.nl

Adresgegevens

ApotheekZorg B.V.
Nusterweg 127
6136 KT SITTARD

T: 046 - 411 30 50
F: 046 - 411 30 51
E: info@apotheekzorg.nl