Deze website maakt gebruik van cookies. Lees hier meer over onze cookies.
Tekst A A+

Met ingang van 1 januari 2018 kunt u bij ApotheekZorg terecht als u thuis infuustherapie nodig heeft.

Lees verder

Zo bereikt u ApotheekZorg

Adresgegevens

De ZorgTeams van ApotheekZorg zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur.

ApotheekZorg Bladel
Raambrug 10A
5531 AG BLADEL
T 0497 330 301
F 0497 330 448
E bladel@apotheekzorg.nl

ApotheekZorg B.V.
Nusterweg 127
6136 KT SITTARD
T 046 411 30 50
F 046 411 30 51
E info@apotheekzorg.nl

Geneesmiddelen

ZorgTeam Telefoonnummer E-mailadres
ApotheekZorg op Maat 088 044 07 92 epo@apotheekzorg.nl
Dermatologie 088 066 03 20 dermatologie@apotheekzorg.nl
Endocrinologie 088 044 07 12 endocrinologie@apotheekzorg.nl
Fertiliteit 088 044 07 27 fertizorg@apotheekzorg.nl
HIV 088 044 07 23  
Immunologie 088 044 07 22 immunologie@apotheekzorg.nl
Luchtwegen 088 044 07 20 luchtwegen@apotheekzorg.nl
LucrinCare 088 044 07 93 lucrincare@apotheekzorg.nl
Neurologie 088 044 07 11 neurologie@apotheekzorg.nl
Oncologie 088 044 07 21 oncologie@apotheekzorg.nl

Hulpmiddelen

O.a. voor diabetes zorg, incontinentie zorg, infuustherapie, stoma zorg, voeding en wond zorg.

Diabetes hulpmiddelen

Mijn zorgverzekaar Telefoonnummer
ZorgTeam
Achmea 088 066 03 54
CZ 088 066 03 56
Menzis 088 066 03 52
VGZ 088 066 03 94
Overigen 088 066 03 30

Incontinentiematerialen

Mijn zorgverzekaar Hulpmiddel Telefoonnummer
ZorgTeam
Achmea Absorberend 088 066 03 58
  Catheterzorg 088 066 03 59
Menzis Absorberend 088 066 03 91
  Catheterzorg 088 066 03 92
VGZ Absorberend 088 066 03 85
  Catheterzorg 088 066 03 57
Overigen Absorberend 088 044 07 74
  Catheterzorg 088 044 07 74

Infuustherapie

Bereikbaar nummer 088 066 03 00.

Medische drinkvoeding

Bereikbaar voor alle zorgverzekeringen op nummer 088 066 03 60.

Wondverzorging

Mijn zorgverzekaar Telefoonnummer
ZorgTeam
Achmea 088 066 03 55
CZ 088 066 03 93
Menzis 088 066 03 51
VGZ 088 066 03 53
Overigen 088 044 07 74
Geef uw mening